Alexander Johansson

Consultant

Boden

Alexander Johansson
Telefon: +46 10 615 11 89
E-post: alexander.johansson@ramboll.se

Ballin Kamari

Consultant

Eskilstuna

Ballin Kamari
Telefon: +46 10 615 15 49
E-post: ballin.kamari@ramboll.se

Mattias Olsson

Trafikplanerare

Göteborg

Mattias Olsson
Telefon: +46 10 615 33 43
E-post: mattias.drefelt@ramboll.se

Vakant

Halmstad

Kontakta gärna någon av våra andra studentkontakter!

Susanna Sjöstrand

Consultant

Helsingborg

Susanna Sjöstrand
Telefon: +46 70 145 42 90
E-post: susanna.sjostrand@ramboll.se

Erica Johnsson

Consultant

Jönköping

Erica Johnsson
Telefon: +46 10 615 54 32
erica.johnsson@ramboll.se

Malin Svensson

Consultant

Karlstad

Malin Svensson
Telefon: +46 10 615 52 45
E-post: malin.svensson@ramboll.se

Alexander Johansson

Consultant

Kiruna

Alexander Johansson
Telefon: +46 10 615 11 89
E-post: alexander.johansson@ramboll.se

Erica Johnsson

Consultant

Kristianstad

Erica Johnsson
Telefon: +46 10 615 54 32
erica.johnsson@ramboll.se

Karin Lundvall

Consultant

Linköping

Karin Lundvall
Telefon: +46 10 615 51 50
E-post: karin.lundvall@ramboll.se

Alexander Johansson

Consultant

Luleå

Alexander Johansson
Telefon: +46 10 615 11 89
E-post: alexander.johansson@ramboll.se

Susanna Sjöstrand

Consultant

Malmö

Susanna Sjöstrand (Affärsområde Transport)
Telefon: +46 70 145 42 90 
E-post: susanna.sjostrand@ramboll.se

Erica Johnsson

Consultant

Malmö

Erica Johnsson (Affärsområde Water)
Telefon: +46 10 615 54 32
E-post: erica.johnsson@ramboll.se

Ahmed Raoof

Consultant

Norrköping & Nyköping

Ahmed Raoof
Telefon: +46 10 615 14 55
E-post: ahmed.raoof@ramboll.se

Susanna Sjöstrand

Consultant

Perstorp

Susanna Sjöstrand (Affärsområde Transport)
Telefon: +46 70 145 42 90 
E-post: susanna.sjostrand@ramboll.se

Gustav Carlsbrand

Urban planner

Stockholm

Gustav Carlsbrand (Affärsområde Transport)
Telefon: +46 10 615 66 79
E-post: gustav.carlsbrand@ramboll.se

Fatima Suliman

Consultant

Stockholm

Fatima Suliman (Affärsområde Projektledning)
Telefon: +46 10 615 66 51
E-post: fatima.suliman@ramboll.se

Mattias Olsson

Trafikplanerare

Strömstad

Mattias Olsson
Telefon: +46 10 615 33 43
E-post: mattias.drefelt@ramboll.se

Ronny Andersson

Consultant Electrical engineering

Umeå

Ronny Andersson
Telefon: +46 72 146 80 14
ronny.andersson@ramboll.se

Elisabeth Wade

Consultant

Uppsala

Elisabeth Wade
Telefon: +46 10 615 16 52
E-post: elisabeth.wade@ramboll.se

Vakant

Varberg

Kontakta gärna någon av våra andra studentkontakter!

Mattias Olsson

Trafikplanerare

Vänersborg

Mattias Olsson
Telefon: +46 10 615 33 43
E-post: mattias.drefelt@ramboll.se

Erika Eriksson

Civilingenjör Byggteknik

Västerås

Erika Eriksson
Telefon: +46 10 615 35 07
E-post: erika.eriksson@ramboll.se

Diana Kobbah

Consultant

Örebro

Diana Kobbah
Telefon: +46 10 615 67 50
E-post: diana.kobbah@ramboll.se

 

Lotta Bringnäs

Administration, Ramboll Management Consulting

Management consulting

Lotta Bringnäs
Telefon: +46 70 445 26 43
E-post: lotta.bringnas@ramboll.com

Anna Persson

Rekrytering

HR/Rekrytering

Anna Persson
Telefon: +46 10 615 60 63 
E-post: anna.c.persson@ramboll.se