Studentkontakt

Se lediga jobb

Byggnader, Transport och Miljö

Charlotte Söderberg

Civilingenjör, studentkontakt Transport

Studentkontakt Samhällsbyggnad, Stockholm & Eskilstuna

Telefon: +46 10 6156549

E-post: charlotte.soderberg@ramboll.se

Georgios Valdemar Drivas

Konstruktör, Studentkontakt Buildings

Studentkontakt Buildings, Stockholm & Eskilstuna

Telefon: +46 (10) 6156180

E-post: georgios.drivas@ramboll.se

Johanna Svensson

Consultant

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Göteborg

Telefon: +46 (10) 6153410

E-post: johanna.svensson@ramboll.se

Maria Engver

Consultant

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Göteborg

Telefon: +46 (10) 6153716

E-post: maria.engver@ramboll.se

Mattias Olsson

Trafikplanerare

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Göteborg

Telefon: +46 (10) 6153343

E-post: mattias.olsson@ramboll.se

Sara Olsson

(Halmstad)

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Halmstad

Telefon: +46 (10) 6152173

E-post: sara.olsson@ramboll.se

Jonas Dalebro

Biträdande konstruktör Elteknik (Varberg)

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Varberg

Telefon: +46 (10) 6152212

E-post: jonas.dalebro@ramboll.se

Jack Jomaa

Linköping

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Linköping

Telefon: +46 (10) 6155139

E-post: jack.jomaa@ramboll.se

Anna Granbom

Konsult Energi- och miljöteknik

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Västerås

Telefon: +46 (10) 6153529

E-post: anna.granbom@ramboll.se

Erika Hedström

Civilingenjör Byggteknik

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Västerås

Telefon: +46 (10) 6153507

E-post: erika.hedstrom@ramboll.se

Calle Ossbahr

Vägtekniker

Studentkontakt Byggnader, Transport och Miljö, Malmö

Telefon: +46 (10) 6155424

E-post: calle.ossbahr@ramboll.se

Projektledning

Joakim Skålander

Studentkontakt Projektledning

Telefon: +46 (10) 6156088

E-post: joakim.skalander@ramboll.se

Management Consulting

Lotta Bringnäs

Administration, Ramboll Management Consulting

Studentkontakt Management Consulting

Telefon: +46 70 445 26 43

E-post: lotta.bringnas@ramboll.com

Övriga affärsområden

 

Anneli Fredrikson

Rekrytering
Om du inte hittar en kontaktperson inom det område du är intresserad av går det bra att kontakta rekryteringsansvarig Anneli Fredrikson.

Telefon: +46 (10) 6156065

E-post: anneli.fredrikson@ramboll.se