Studentkontakt

Se lediga jobb

Eskilstuna

Ellen Andersson

Consultant

Studentkontakt Buildings

T: +46 (10) 6151583

E: ellen.andersson@ramboll.se

Falun

Christoffer Lind

Consultant

Studentkontakt Buildings, Falun

T: +46 (10) 6154019

E: christoffer.lind@ramboll.se

Göteborg

Maria Engver

Consultant

Studentkontakt Buildings, Göteborg

T: +46 (10) 6153716

E: maria.engver@ramboll.se

Johanna Svensson

Consultant

Studentkontakt Water, Göteborg

T: +46 (10) 6153410

E: johanna.svensson@ramboll.se

Mattias Olsson

Trafikplanerare

Studentkontakt Buildings, Göteborg

T: +46 (10) 6153343

E: mattias.olsson@ramboll.se

Halmstad

Rebecca Sjödin

Consultant

Studentkontakt Buildings, Halmstad

T: +46 (10) 6152160

E: rebecca.sjodin@ramboll.se

Härnösand

Sebastian Andersson

Geoteknisk ingenjör

Studentkontakt Transport, Härnösand

T: +46 (10) 6153634

E: sebastian.andersson@ramboll.se

Karlstad

Johan Törebrand

Consultant

Studentkontakt Transport, Karlstad

T: +46 (10) 6155250

E: johan.torebrand@ramboll.se

Kristianstad

Viktor Ståhl

Consultant

Studentkontakt Buildings, Kristianstad

T: +46 (10) 6152282

E: viktor.stahl@ramboll.se

Matias De Geer

Consultant

Studentkontakt Buildings, Kristianstad

T: +46 (10) 6152254

E: matias.degeer@ramboll.se

Linköping

Jack Jomaa

Projektör, Väg/gata

Studentkontakt Transport, Linköping

T: +46 (10) 6155139

E: jack.jomaa@ramboll.se

Malmö

Ellen Jönsson

Hydrogeolog, Konsult

Studentkontakt Water, Malmö

T: +46 (10) 6155468

E: ellen.jonsson@ramboll.se

Timmie Karlsson

Consultant

Studentkontakt Buildings, Malmö

T: +46 (10) 6155493

E: timmie.karlsson@ramboll.se

Mora

Lars Albinsson

Uppdragsledare Konstruktion

Studentkontakt Buildings, Mora

T: +46 (10) 6154009

E: lars.albinsson@ramboll.se

Stockholm

Kajsa Lundgren

Utredningsingenjör

Studentkontakt Water, Stockholm

T: +46 (10) 6156508

E: kajsa.lundgren@ramboll.se

Elina Nilsson

Bim-Coordinator

Studentkontakt Projektledning, Stockholm

T: +46 (10) 6156606

E: elina.nilsson@ramboll.se

Charlotte Söderberg

Civilingenjör

Studentkontakt Transport, Stockholm

T: +46 10 6156549

E: charlotte.soderberg@ramboll.se

Georgios Valdemar Drivas

Konstruktör

Studentkontakt Buildings, Eskilstuna

T: +46 (10) 6156180

E: georgios.drivas@ramboll.se

Joakim Skålander

Studentkontakt Projektledning

T: +46 (10) 6156088

E: joakim.skalander@ramboll.se

Lotta Bringnäs

Administration, Ramboll Management Consulting

Studentkontakt Management Consulting

T: +46 70 445 26 43

E: lotta.bringnas@ramboll.com

Sundsvall

Sebastian Andersson

Geoteknisk ingenjör

Studentkontakt Transport, Sundsvall

T: +46 (10) 6153634

E: sebastian.andersson@ramboll.se

Umeå

Ronny Andersson

Consultant Electrical engineering

Studentkontakt, Umeå

T: +46 (72) 1468014

E: ronny.andersson@ramboll.se

Uppsala

Josefine Pettersson

Consultant

Studentkontakt Buildings, Uppsala

T: +46 (10) 6151375

E: josefine.pettersson@ramboll.se

Varberg

Jonas Dalebro

Biträdande konstruktör Elteknik

Studentkontakt Buildings, Varberg

T: +46 (10) 6152212

E: jonas.dalebro@ramboll.se

Västerås

Anna Granbom

Konsult Energi- och miljöteknik

Studentkontakt Buildings, Västerås

T: +46 (10) 6153529

E: anna.granbom@ramboll.se

Erika Eriksson

Civilingenjör Byggteknik

Studentkontakt Buildings, Västerås

T: +46 (10) 6153507

E: erika.eriksson@ramboll.se

Anders Levay

Consultant

Studentkontakt Buildings, Västerås

T: +46 (10) 6153536

E: anders.levay@ramboll.se

Östersund

Sebastian Andersson

Geoteknisk ingenjör

Studentkontakt Transport, Östersund

T: +46 (10) 6153634

E: sebastian.andersson@ramboll.se

Övriga affärsområden

 

Anneli Fredrikson

Rekrytering
Om du inte hittar en kontaktperson inom det område du är intresserad av går det bra att kontakta rekryteringsansvarig Anneli Fredrikson.

Telefon: +46 (10) 6156065

E-post: anneli.fredrikson@ramboll.se